Трагедія в Кемерові: до посольства РФ у Києві приносять квіти та іграшки

Трагедія в Кемерові: до посольства РФ у Києві приносять квіти та іграшки

Унаслідок пожежі в російському Кемерові загинуло 64 людини. Родичі після відвідування одного з міських моргів заявили, що 41 із загиблих – діти.

У зв’язку із загибеллю людей під час пожежі в російському Кемерові до посольства РФ у Києві приносять квіти та іграшки. Про це повідомляє “Громадське”.

Пожежа у чотириповерховому торговому центрі в Кемерові сталася 25 березня. Згідно із заявою місцевої влади, загоряння виникло в дитячій батутній кімнаті. За даними міністерства надзвичайних ситуацій РФ на 26 березня, унаслідок події загинуло 64 людини, зокрема дев’ятеро дітей. Є зниклі безвісти. Родичі заявляють, що під час пожежі загинула 41 дитина.

“Медуза” повідомляла, що в будівлі не спрацювала пожежна сигналізація, тому співробітникам торгового центру довелося самим сповіщати відвідувачів. Деякі з них опинилися відрізаними від виходів, вони стрибали з вікон або вибиралися на дах, звідки їх рятували пожежники.

За фактом інциденту Слідчий комітет РФ відкрив кримінальну справу за ст. 109, 219 і 238 (заподіяння смерті з необережності; порушення вимог пожежної безпеки, що призвело з необережності до смерті двох і більше осіб; надання послуг, які не відповідають вимогам безпеки) Кримінального кодексу РФ.

Уранці 27 березня на центральну площу російського Кемерова прорвалося більше ніж 2 тис. осіб, які вимагають від влади понести відповідальність через пожежу в торговому центрі “Зимняя вишня”. Жителі міста прийшли з портретами загиблих під час пожежі й вимагають відставки губернатора регіону Амана Тулєєва. Ініціативну групу з мешканців російського Кемерова пропустили в один із міських моргів для точного підрахунку кількості загиблих.

До Кемерова прибув президент РФ Володимир Путін. Він поклав квіти біля згорілого торгового центру.

Напишіть відгук