ЩЕ ОДНА УКРАЇНСЬКА АВІАКОМПАНІЯ ЛІТАТИМЕ ДО БАРСЕЛОНИ З ВЕСНИ ЦЬОГОРІЧ

ЩЕ ОДНА УКРАЇНСЬКА АВІАКОМПАНІЯ ЛІТАТИМЕ ДО БАРСЕЛОНИ З ВЕСНИ ЦЬОГОРІЧ

Azur Air Ukraine відкриває новий рейс Харків-Барселона-Харків з частотою сім разів на тиждень з 25 березня

Українська авіакомпанія Azur Air Ukraine отримала дозвіл Держвіаслужби на виконання регулярних польотів з Харкова до Барселони. Про це повідомляє портал “Центр транспортних стратегій”.

“Дозвіл передбачає виконання польотів за маршрутом Харків-Барселона-Харків з частотою сім разів на тиждень. Право на польоти діятиме з 25 березня на необмежений період”, – йдеться у повідомленні.

На сайті аеропорту “Харків” цей рейс вже внесено у розклад. За даними підприємства, польоти з Харкова в Барселону і назад виконуватимуться з 16 травня з частотою один раз на тиждень – по суботах. Літак Boeing 737-800 вилітатиме з Барселони о 09:10, до Харкова прибуватиме о 13:50. Зворотний виліт з Харкова о 15:00, посадка в Барселоні о 17:50.

Нагадаємо, зараз Azur Air Ukraine літає в Барселону з аеропорту “Бориспіль”. Цей рейс також виконується по суботах.

Як повідомляв 5.UA, за словами міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, окрім Ryanair до кінця року на український ринок ймовірно зайдуть ще дві бюджетні авіакомпанії.

джерело https://www.5.ua/suspilstvo/shche-odna-ukrainska-aviakompaniia-litatyme-do-barselony-z-vesny-tsohorich-165773.html