Негода в Україні: у трьох областях триває обмеження в’їзду вантажівок

Негода в Україні: у трьох областях триває обмеження в’їзду вантажівок

Станом на ранок 2 березня обмеження в’їзду вантажівок продовжується У Києві в п’ятницю, 2 березня, продовжується обмеження в’їзду великогабаритного та великовантажного транспорту з метою розчистки снігу на дорогах, повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Зазначається, що з ночі у столиці для прибирання наслідків негоди залучено 271 одиницю снігоприбиральної техніки “Київавтодору”, 148 одиниць техніки комунальних житлово-експлуатаційних дільниць, 75 одиниць допоміжної техніки. “Окрім того, працюють 32 бригади з ручного прибирання у складі 205 осіб, які розчищають від снігу тротуари та зупинки громадського транспорту, підходи до підземних і наземних пішохідних переходів і сходові марші.

У дворах житлових будинків працюють 3,8 тисячі працівників ЖЕД”, – повідомили у КМДА. Крім того за даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій, залишається обмеженим в’їзд великогабаритних транспортних засобів до міст Кропивницький та Миколаїв. Рятувальники до розчистки доріг та буксирування автомобілів залучили 1473 одиниць техніки та 3164 співробітників. Нагадаємо, унаслідок негоди в Україні станом на ранок п’ятниці, 2 березня, залишаються знеструмленими 33 населених пункти у 5 областях.