Audi приєдналася до проекту створення літаючого автомобіля Pop.Up

Audi приєдналася до проекту створення літаючого автомобіля Pop.Up

Компанія Audi приєдналася до проекту Airbus і ItalDesign по розробці автономної двомісної модульної літаючої машини.

У планах компаній – гігантський квадроцикл, який здатний підняти і автомобіль, і пасажирів, пише Motor1.

Принцип роботи транспортного засобу Pop.Up Next полягає в тому, що електричний автомобіль може від’єднатися від своєї мотоциклетної бази і літати по місту за допомогою квадроцикла. За допомогою Audi компоненти моделі були вдосконалені, щоб зробити цю божевільну ідею трохи ближчою до реальності.

Планується, що автомобіль нового типу буде повністю електричним і легким, він не витрачатиме багато енергії на польоти. Усередині кабіни розміститься 49-дюймовий дисплей з системою розпізнавання осіб і стеженням за рухом очей, управляти машиною можна буде голосом.

Компанія Audi відповідає за застосування електричних технологій і батарей, а також систем безпілотного управління. У свою чергу Airbus працює над створенням повітряного модуля, а Italdesign – відповідає за розробку зовнішнього вигляду літаючого автомобіля.

Як зазначають журналісти Motor1, “це, безумовно, новий підхід до літаючого автомобіля. Автономні автомобільні системи все ще  в зародковому стані, не кажучи вже про проблеми автономних безпілотних літальних апаратів. Проте концепт пропонує цікаве рішення для заторів на дорогах, яке цілком може бути проблиском віддаленого майбутнього автомобіля”.